7. edycja Kampanii Kilometry Dobra

 

Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym i Autystycznym „SPONiA-Węgrów” serdecznie zaprasza do udziału w akacji charytatywnej Kilometry Dobra. To coroczna, dobroczynna kampania zapoczątkowana w 2013 r. przez Polski Instytut Filantropii. Jej celem jest zbiórka funduszy na rozwój organizacji uczestniczących w kampanii oraz pomoc ich podopiecznym. Od 7 lat Kilometry Dobra przyciągają grono darczyńców i łączą coraz większą liczbę miast w Polsce, jak i zagranicą. Mistrzostwa Świata w Dobroczynności to przewodnie hasło kampanii, dlatego też pragniemy, by ta szlachetna rywalizacja pomogła dotrzeć z ideą dobroczynności do wielu darczyńców.

Kampania będzie trwała trzy miesiące, od 1 marca do 2 czerwca 2020 r.  Jej celem jest zbiórka funduszy na rozwój organizacji uczestniczących w kampanii oraz pomoc ich podopiecznym. Akcji towarzyszyć będą liczne wydarzenia, aukcje i zbiórki publiczne. Celem szczegółowym Stowarzyszenia Pomocy Osobom Niepełnosprawnym i Autystycznym „SPONiA-Węgrów” biorącego udział w kampanii jest zakup komory hiperbarycznej. To nowoczesna forma terapii, która według naukowców jest bardzo efektywna w rehabilitacji osób z niepełnosprawnością oraz wspomaga rozwój dzieci z różnymi problemami rozwojowymi.

Poprzednie edycje kampanii udowodniły, że Kilometry Dobra są znakomitym sposobem na zacieśnianie relacji między ludźmi, tworzenie klimatu sprzyjającego wzajemnej pomocy i zaufaniu.

 
free pokerfree poker